O firmie

Tronina PHW została założona w 1990 roku przez praktykującego lekarza weterynarii dr Stanisława Troninę. Współpracując z hodowcami drobiu, zorientował się, że brakuje mu skutecznej metody zapobiegania dysfunkcjom przewodu pokarmowego ptaków. Pojawiające się w ich następstwie zaburzenia metaboliczne i spadek odporności, są poważnym problemem dla hodowców. Choroby indyków i choroby kur niosek związane z wątrobą i wypadaniem piór były dość powszechne.

Dlatego założyciel firmy rozpoczął współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Wspólnie stworzyli dodatki paszowe na bazie humin. To dzięki nim zapobieganie biegunkom u kur, indyków, ale także biegunkom u prosiąt i cieląt, stało się proste.

Oferujemy Humokarbowit i Humobentofet — produkty o szerokim zakresie aktywności biologicznej. Nasze preparaty przeciwbiegunkowe dla drobiu obniżą amoniak, zredukują wilgoć w kurniku i innych budynkach fermowych oraz zwiążą toksyny bakteryjne. Zapobiegną wrzodom nóg u brojlerów i zatruciom mykotoksynami. Dzięki nim zdecydowanie zaoszczędzisz na paszy, podniesiesz jakość organoleptyczną mięsa, a także wartość biologiczną jaj oraz piskląt. Nasze preparaty na mykotoksyny zostały docenione przez hodowców i były wielokrotnie nagradzane — nie tylko w Polsce, ale i na międzynarodowych targach.

Trafiamy do Klientów indywidualnych i do dużych, ogólnopolskich korporacji. Na stałe współpracujemy z wieloma jednostkami badawczymi. Chcemy stworzyć jeszcze pełniejszą ofertę dla hodowców zwierząt. Jesteśmy zorientowani na Twój sukces. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu. Zadbaj o świeże powietrze w kurniku i zakończ problemy z biegunką u brojlerów, cieląt i prosiąt.